Adománygyűjtő hét indul a Gólem Központban

„Hanuka alkalmából arra kérünk: csinálj csodát! Támogasd a kultúrát!”

December 11. és 15. között, a hanukai időszak alatt Adománygyűjtő hetet tart a Gólem Központ. Az év végéhez közeledve lassan mi is kifogyunk tartalékainkból, így arra kérünk Téged: Csinálj csodát! Hanuka alkalmából adakozz, támogass minket: támogasd a kultúrát!

Radnay Csilla (Fotó: Gólem Központ)

Az adománygyűjtő hét alatt számos lehetőség közül választhatnak támogatóink: A Gólem Kávézóban 3 fogásos menüvel várjuk őket, a Hetirajz zsidó tematikájú kiállítási anyagait is meg lehet vásárolni, vagy csatlakozhatnak támogatói klubunkhoz, az Ezer Gólem Klubhoz. Annak pedig, aki támogatói színházjegyet vásárolna, már februári műsorunk is elérhető a helyszínen.

Rákos Olivér (Fotó: Gólem Központ)

Mindemellett minden nap a színház színészei szolgálják fel a menü fogásait, mint: Schmied Zoltán, Gryllus Dorka, Kálid Artúr, Kiss Eszter, Sipos Vera, Egri Márta, Péter Kata és még sokan mások.

Minden hétköznap 09:00 és 15:00 óra között. A hétfői nap színészpincérei: Radnay Csilla, Rákos Olivér, Péter Kata és Schmied Zoltán voltak.

Péter Kata és Schmied Zoltán (Fotó: Gólem Központ)

Támogasd a kultúrát:

Még több Kibic

204 standon 540 frissen megjelent kötet várja az érdeklődőket az Ünnepi Könyvhéten

2026.06.12. 5 nap ago
Az esemény hagyományosan nem csak a könyvvásárlásra remek alkalom, de a szerzőkkel való találkozásra is egyben.

Mi történik, amikor egy izraeli, egy palesztin, egy görög és egy svéd a liftben rekednek?

2026.06.11. 6 nap ago
Egy Budapesten készülő rövidfilm többek között azt mutatná meg, hogy mindenki óriási Közel-Kelet-szakértőnek gondolja magát, és foggal-körömmel ragaszkodik ahhoz, amit a témáról gondol, miközben gyakran a legalapvetőbb történelmi kérdésekben sincs egyetértés és/vagy alap tudás.

Kortárs művészek alkotásaival nyílik meg újra Szentendrén Ámos Imre és Anna Margit emlékmúzeuma

2026.06.08. 1 hét ago
A Múzeumok Éjszakáján megnyíló tárlat a traumafeldolgozás témakörét állítja a középpontba, négy művész, Bukta Imre, Fajgerné Dudás Andrea, Flohr Zsuzsi, valamint Szabó Klára Petra reflexióival Ámos Imre és Anna Margit munkásságára.

Zsidónak lenni nem kerül pénzbe, a zsidó média viszont nincs ingyen.
Támogasd te is Magyarország egyik legolvasottabb zsidó lapját, a Kibic Magazint!

Támogatom »