A YouTube-on indít új műsort a 90 éves Vitray Tamás
Az új műsor a sikeres Csak ülök és mesélek című sorozat felújítása lesz.
Vitrayék néven indított YouTube csatornát Vitray Tamás. A csatorna neve azért van többes számba téve, mivel a szintén a médiában dolgozó fiai, illetve unokája is részt vesznek benne, írja a Media1.
Vitray Tamás: Csak ülök… – beharangozó
Várjuk ötleteiket, javaslataikat: vitrayek@gmail.com facebook oldal: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092481112969
A szeptemberben induló új műsor címe Csak ülök… Csakazértis! lesz. A beharangozó videóban a már többször visszavonult tévés elmondja, hogy fiai és unokái beszélték rá arra, hogy ismét saját műsorral jelentkezzen. A tervek szerint szeptemberig háromhetente fognak bejelentkezni a csatornán, és várják a nézők leveleit és ötleteit is.
Zsidónak lenni nem kerül pénzbe, a zsidó média viszont nincs ingyen.
Támogasd te is Magyarország egyik legolvasottabb zsidó lapját, a Kibic Magazint!



